01 вересня 2017 року пройшла лекція на тему ««Політичний заповіт» М. Грушевського в контексті сучасної розбудови держави і громадянського суспільства в Україні»

01 вересня 2017 року у межах заходів, присвячених Дню знань, у Хортицькій національній академії пройшла відкрита навчально-виховна лекція на тему ««Політичний заповіт» М. Грушевського в контексті сучасної розбудови держави і громадянського суспільства в Україні».


Лекцію, яка пройшла під гаслом «Про минуле заради майбутнього…», підготував і прочитав кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін О.О. Волошко. Її мета – проаналізувати настанови Президента УНР Михайла Грушевського щодо розбудови державності та громадянського суспільства в тогочасній Україні і визначити їх значення для сьогодення.
На лекції були присутні: адміністрація та викладачі академії, студенти першого курсу усіх спеціальностей. У цьому заході знайшла відображення традиція патріотичного виховання молоді, яка буде підтримуватись Хортицькою національною академією і в майбутньому.