Учнівський конкурс життєтворчостi «Освітній Олімп»!

Сьогодні, 19 грудня, окрім ранкових здивувань у День Святого Миколая, пройшла урочиста церемонія  нагородження переможців учнівського конкурсу життєтворчості «Освітній Олімп»! Невипадково вона проводиться саме у день Святого Миколая – свята добра і гарних вчинків, милосердя та любові.
Олена Володимирівна Казаннікова, директор загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, відкрила щорічну урочисту церемонію нагородження найтворчіших, найздібніших та  найрозумніших «мешканців  Освітнього Олімпу». Привітала присутніх, відмітила плідну працю вчителів, вихователів, батьків  і високий рівень досягнень учнів протягом І семестру. Наші маленькі герої  взяли участь і здобули перемоги у предметних олімпіадах, фестивалях і конкурсах Міжнародного та Всеукраїнського рівнів  і  посіли призові місця.
Найпочеснішою нагородою у номінації «Docebo iniquos — tango posterum» «Я торкаюсь майбутнього. Я навчаю!» педагогічним та учнівським активом нагороджено ректора Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії Нечипоренко Валентину Василівну!
Близько 120-ти вихованців-переможців школи-інтернату отримали нагороди та цінні подарунки  у різних номінаціях.
Творчі колективи театру «Інклюзив» підготували яскраві номери та виступи для усіх гостей свята.
Освітній Олімп – це справжня винагорода для наших зірочок життєтворчості.
Сьогодні аплодисменти лунали на честь вихованців! Вони – наша надія і опора і велике сподівання!
Усі діти такі різні, але в одному вони  завжди постійні – у бажанні вчитися та перемагати! Знаємо, що кожен з них здатний стати зіркою.
Від душі вітаємо наших талановитих академіків і бажаємо їм нових успіхів!